PREDYS s.r.o., Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5, info@predys.cz

Potisk textilu

klientům nabízíme potisk triček a jiného reklamního textilu. Potisky z naší produkce vykazují i po delší době barevnou stálost a vysokou trvanlivost. Pro potisk triček využíváme výhradně zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné materiály. Realizujeme jak individuální potisk od jednoho kusu, tak i zakázky v řádu tisíců kusů textilu.

Dalšími textilními výrobky, které potiskujeme a za výhodných cenových podmínek rovněž dodáváme, jsou polokošile, mikiny, bundy, vesty, reflexní vesty, pracovní zástěry, větrovky, teplákové soupravy, čepice, deštníky, šátky, kravaty, ručníky, osušky atd.

Technologie potisku:

Nejčastější používanou technologií je přímý, nebo nepřímý sítotisk. Barvy požadovaného vzoru se aplikují pomocí sítotiskové šablony na textil, nebo přenosové médium, z kterého je obraz přenášen na textil tepelnou fixací.

Jako další technologii používáme sublimační potisk, tuto technologii je možno aplikovat na téměř jakýkoliv motiv. Potiskovaný materiál však musí obsahovat vysoký podíl polyesteru.Toto omezení řešíme tzv. sublimačním thermoflockem, který je aplikovatelný na téměř každý materiál. Jeho veliká výhoda je odolnost vůči velmi vysokým pracím teplotám.

Pro vice informací nás prosím kontaktujte na e-mailu: info@predys.cz